VRIJEME: 11:00
LOKACIJA: SRCE, Josipa Marohnića 5, Zagreb
VRSTA: press event
Sveučilišni računski centar Vas poziva na konferenciju za novinare pod nazivom "Što sve treba znati IT stručnjak koji gradi i održava modernu e-infrastrukturu obrazovnog i istraživačkog sustava?"
Konferencija za novinare održava se povodom predstavljanja novog obrazovnog programa edu4IT - programa obrazovanja i certificiranja za IT-specijaliste u Srcu.
Program koji će predstaviti Srce, jedinstven je u Hrvatskoj i nudi mogućnost dodatnog stručnog obrazovanja i stjecanja znanja i praktičnih vještina, a koji vrlo često (bez obzira na prethodno obrazovanje i iskustvo) nedostaju zaposlenicima IT službi kako bi uspješno obavljali svoje, sve izazovnije, zadaće u konkretnim uvjetima i okruženjima u svojim institucijama.
Integralni dio programa je i sustav certificiranja, koji i polaznicima novog obrazovnog programa ali i svima drugima omogućava da provjere i certificiraju razinu svojeg praktičnog znanja
Konferencija će se održati u srijedu, 4. studenoga 2015. godine, u 11 sati u učionici B u Sveučilišnom računskom centru, Josipa Marohnića 5.